Mamy przyjemność ogłosić, że teraz jeszcze lepiej zaopatrujemy Europę pod względem kart charakterystyki.

Teraz możemy pomóc w tworzeniu kart charakterystyki dla następujących krajów: Portugalia, Islandia, Węgry, Estonia, Czechy, Litwa i Grecja.

Dodatkowo, jak zawsze, dostarczamy również karty charakterystyki w Polsce, i w języku Duńskim, Szwedzkim, Norweskim, Fińskim, Niemieckim, Angielskim, Polskim, Francuskim, Hiszpańskim, Holenderskim i Włoskim.

W celu uzyskania dalszych informacji, napisz do nas na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype: European.msds.translationsWitamy w SDS MSDS Europe, gdzie tworzymy karty charakterystyki dla całej Europy. Gwarantujemy najlepsze ceny i jakość. SDS MSDS Europe tworzy karty charakterystyki dla wielu firm, a tym samym dla wielu organizacji, zapewniając, że zawsze jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o rozwój i jesteśmy na bieżąco z przepisami i regulacjami.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype: European.msds.translations

NOWOŚĆ: Baza danych dla kart charakterystyki produktów niebezpiecznych.

W przyszłości zwiększy się nacisk na skoncentrowanie się na produktach zawierających substancje sklasyfikowane, i sposób w jaki te produkty muszą być przetwarzane w celu uniknięcia obrażeń. 

NOWOŚĆ, NOWOŚĆ SDS MSDS Europe oferuje możliwość kompilacji karty charakterystyki (MSDS), między innymi do regionów, Ameryki Północnej (Stany Zjednoczone i Kanada), Ameryki Południowej, Rosji, Bliskiego Wschodu, Afryki, Australii, Chin, Japonii i Korei. Oferujemy tę usługę w około 40 krajach na całym świecie, w tym we wszystkich krajach w Europie.

Gwarantujemy, że karty charakterystyki spełniają wszystkie wymogi ustawowe.